Kedi Sinekliği

KEDİNİZİN YIRTAMAYACAĞI GARANTİLİ KEDİ SİNEKLİĞİ

ÖZEL DEMİR KİLİTLİ

WHATSAPP İLE İLÇE ADET BELİRTEREK EN UYGUN FİYAT BİLGİSİNİ ALABİLİRSİNİZ.

İletişim 0543 239 78 57 

Yaptığımız sineklikte diğer piyasada satılan plastik şeffaf cam kullanarak hava geçirgenliğini engellemiyoruz. Çünkü normal sineklik tülü bile havayı keserken öyle cam kullanılması hava almak için açtığımız pencerenin havasını keserek boşa para vermiş olmamızı sağlar.

KEDİ SİNEKLİĞİ

Evet yanlış duymadınız. Tüm müşterilerimizin beğeni ile tavsiye ettiği garantili çelik kedi güvenlik ürünümüzü uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Sağlamlığı ile kedinizin yırtamayacağı ürünümüz çelik ve asla zarar veremez. Kilit sistemimiz bir o kadar kaliteli asla açamaz. Ve bu ürünleri sizlere en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Nasıl bir ürün yapıyoruz ve sistemi neye göre geliştirdik?

Sistemi kedileri iyi tanıdığımız onların istediklerinde ne kadar güçlü ve ne kadar akıllı olduklarını bilerek ve bazende onların hayvan olduğunu unutmadan hata ile pencere kenarlarından düşebileceklerini göz önüne alarak geliştirdik. Güçlüler teli yırtabilirler biz yırtamayacakları tel ile sinekliği yapıyoruz. Akıllılar açabilirler biz açamayacakları sineklik yaptık. Yani her yönü ile kedi için kullanılacak sinekliği ürettik. Kedi sinekliği için bize ulaşınız ve detayları whatsapptan öğrenin.

kedi sinekliği

Havayı hiç bir şekilde kesmez. Normal sineklik tülünün aralığından biraz fazladır. Plastik şeffaf cam kullanılan kedi ürünleri havanın yüzde 80 ini kesmektedir. Ancak bizim ürünümüz amacına uygun hem kedinizi korur hemde havayı kesmez. Ve demir kaliteli kilit sayesinde güçleri yetmeyeceği için gönül rahatlığı ile pencereden dışarıyı seyretmesine izin verebilirsiniz.

Ürünlerimiz içinde alüminyum telli ürünümüzde mevcut. Bu ürün çelik kadar dayanıklı ve garantili olmasada daha uygun fiyata önerdiğimiz bir üründür. Yani kiracısınız ve kedi için yapılan sinekliği çok uzun süre kullanmayacaksınız o zaman kedi sinekliği teli olarak alüminyum ürünü tercih edebilirsiniz

Bir cevap yazın